More actions
No edit summary |
(→Crew) |
||
Line 42: | Line 42: | ||
| Greg Howard | | Greg Howard | ||
| Guitars/Turntables Tech | | Guitars/Turntables Tech | ||
|- | |||
| Joel Hendricks | |||
| Merchandise/Band Assistant | |||
|- | |- | ||
| Rob Richardson | | Rob Richardson | ||
| Bus Driver | | Bus #1 | ||
|- | |||
| Jim Wiggins | |||
| Bus #2 | |||
|- | |||
| Tim Brannum | |||
| Truck Driver | |||
|} | |} | ||
Revision as of 12:55, 3 October 2016
Itinerary
Crew
Name | Job |
---|---|
Rob McDermott | Manager |
Bob Dallas | Tour Manager |
Brad Divens | FOH Engineer |
Stefano DiBenedetto | Drums/Bass Tech |
Greg Howard | Guitars/Turntables Tech |
Joel Hendricks | Merchandise/Band Assistant |
Rob Richardson | Bus #1 |
Jim Wiggins | Bus #2 |
Tim Brannum | Truck Driver |
Credentials
-
Universal
-
Lunch
-
Dinner
Rehearsals
Main & Levi Stages rehearsals
June 7th in Chicago, IL