No edit summary |
No edit summary |
||
Line 33: | Line 33: | ||
==Releases== | ==Releases== | ||
==Track Listing== | ==Track Listing== | ||
{|class="wikitable" | |||
|- | |||
! No. | |||
! Title | |||
! Writer(s) | |||
! Length | |||
|- | |||
| 1 | |||
| [[Untitled]] | |||
| | |||
| 3:52 | |||
|- | |||
| 2 | |||
| [[Points & Authority]] | |||
| | |||
| 2:48 | |||
|- | |||
| 3 | |||
| [[Super Zero]] | |||
| | |||
| 3:16 | |||
|- | |||
| 4 | |||
| [[Crawling]] | |||
| | |||
| 3:50 | |||
|- | |||
| 5 | |||
| [[Carousel]] | |||
| | |||
| 3:01 | |||
|- | |||
| 6 | |||
| [[Part Of Me]] | |||
| | |||
| 3:38 | |||
|- | |||
| 7 | |||
| [[And One]] | |||
| | |||
| 4:32 | |||
|- | |||
| 8 | |||
| [[Rhinestone]] | |||
| | |||
| 3:41 | |||
|- | |||
| 9 | |||
| [[Esaùl]] | |||
| | |||
| 3:08 | |||
|- | |||
|} | |||
==Personnel== | ==Personnel== | ||
==Live Performance== | ==Live Performance== |
Revision as of 07:44, 15 October 2016
Background
Writing and Recording
Composition
Releases
Track Listing
No. | Title | Writer(s) | Length |
---|---|---|---|
1 | Untitled | 3:52 | |
2 | Points & Authority | 2:48 | |
3 | Super Zero | 3:16 | |
4 | Crawling | 3:50 | |
5 | Carousel | 3:01 | |
6 | Part Of Me | 3:38 | |
7 | And One | 4:32 | |
8 | Rhinestone | 3:41 | |
9 | Esaùl | 3:08 |